DOLAR: 3.77 TL
EURO: 3.99 TL

Zayıflama Aşısı Nedir? Zayıflama Aşıları İşe Yarıyor Mu?

17.08.2014
98 kez görüntülendi

Zayıflama Aşısı Nedir? Zayıflama Aşıları İşe Yarıyor Mu?

Obezite ve kilo problemi günümüzde en sık duyulan problemler haline geldi. Genetik faktörler, düzensiz ve sağlıksız beslenme gibi nedenlerle ortaya çıkan obezite Amerika da en büyük sağlık problemlerinden biridir. Peki obeziteyle nasıl başa çıkılır? Zayıflama aşısı nedir? Zayıflama aşıları işe yarıyor mu? Bu sorularınızın yanıtını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Zayıflama Aşısı Nedir?

Obezite Amerika için büyük bir sağlık problemidir. Türkiye de hamburgerci ve pizzacıların çoğalmasıyla ve dengesiz beslenmenin alışkanlık haline gelmesiyle orta sıklıkta görülen bir hastalık olmuştur. Kilo problemi ve obezite için türlü tedaviler ve ilaçlar piyasada bulunmaktadır. Zayıflama aşısı da bu tedavi yöntemlerinden biridir. Zayıflama aşısı kişiye özel olarak hazırlanan 20-40 gün arasında değişen bir kürdür. Bu kürde günde sadece 500 kalori alsanız da acıkmıyorsunuz. Aşıların haricinde beslenme olarak sebze ve salatalık çok fazla tüketiliyor. Zayıflama aşılarına başlamadan önce mutlaka detaylı bir sağlık kontrolünden geçmelisiniz. Bunun için de iyi ve profesyonel bir doktora görünmenizde yarar var. Sağlık açısından bu programa uygun görülürseniz diyete ve aşıya başlayabilirsiniz. Tabi ki diyet ve aşılarda mutlaka doktor kontrolünde olmalı. Aşıların işlevi iştahınızı kapatmak ve yemek yeme isteğini minimuma düşürmek. Bunun yanında vücuttaki yağları parçalama ve günde 5000 kalori harcatma gibi bir etkisi de var. Kaslara zarar vermeyen bu aşılar,  sadece yağ kitlelerini parçalayarak daha kaslı ve fit bir görünüme ulaştırıyor. Aşı programı bittikten sonra vücudu birden salmamak sürekli kontrol altında tutmak gerekir. Kür bitince aşırı yemek yemek gibi davranışlar sergilenmemelidir. Aslında programda uygulanan aşılar sonucunda beyin kendini kontrol altına alıyor ve aşırı yemeğe ihtiyaç duymadan normal bir şekilde beslenmeye başlıyorsunuz. Yağ yakımı sonucunda gerçekleşen aşırı yorulma ve halsizlik bu aşı söz konusu olduğun da görülmüyor ve kesinlik iş hayatı ya da okul hayatını etkilemiyor.

Zayıflama Aşıları İşe Yarıyor Mu?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi aşıların görevi iştahınızı kapatmak ve yemek yeme isteğini minimuma düşürmek. Bunun yanında vücuttaki yağları parçalama ve günde 5000 kalori harcatma gibi bir etkisi de var. Bu da demek oluyor ki zayıflama aşıları işe yarıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zayıflama Aşısı Nedir? Zayıflama Aşıları İşe Yarıyor Mu? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık