DOLAR: 3.77 TL
EURO: 3.99 TL

Doğum Günü İçin Farklı Ne Yapılabilir?

17.03.2014
2.292 kez görüntülendi

Doğum Günü İçin Farklı Ne Yapılabilir?

Arkadaşa Doğum Günü Sürprizi

Arkadaşınızın doğum günü olduğuna ona ne hediye alsam, ne sürpriz yapsam diye hep düşünülür. İşte yakın bir arkadaş mı yoksa az daha uzak biri mi falan filan. Ama bunların hepsini yıkın şimdi ve 5-10 arkadaş toplanın. Arkadaşınıza yapacağınız en iyi doğum günü sürprizi fikri geliyor.

Plan şu; 5-10 arkadaş toplanılır ve herkes birer uçan balon getirir, uçan balonlardan ip sarkıtılır ve iplerin ucuna da arkadaşınızın doğum gününü kutlayan ufak bir mesaj yazılır. ve balonları uygun bir yere koyarız.yani bu o arkadaşınızın evi olabilir (gizlice girip koyabilirseniz) ya da bak benim eve gel deyip kendi evinize koyabilirsiniz, yani önemli olan o yazıları yazanların hepsi orada olması.

doğumgünü sürprizi

Evde şık bir sürpriz

Karı-koca arasında sürpriz doğum günü, evlilik yıl dönümü veya sevgililer günü hep problem olmuştur. Genellikle çiftler evde oturup kutlamak isterler. Ve gördüğüm kadarıyla çoğu çift bunu tercih ediyor. İşte basit ve lezzetli yemekler, standart sohbet vs vs.. Ama sizin yemeğinizin hem yaratıcı hem de lezzetli olma ihtimali var! İşte bunun için süper bir fikir!

Yani evde sürpriz yapmak artık sıkıcı değil. Buyrun, gelin ve evde sürpriz nasıl olur onu görelim.

Şimdi öncelikle süper bir sofra ayarlıyoruz. Güzel güzel ev yemekleri, el emeği tatlılar, güzelce bir sofra(bu noktada kadınlar daha şanslı sanırım).

Bunun yanında bir sürü kokulu ve kokusuz mum alıyoruz. Özel günlerde mum önemlidir. Hep romantik bir hava katar ve hem de insanları sakinleştirdiğine inanırım. Hele o mum ışığının göze vurmasıyla birlikte gözde oluşan muhteşem görüntü bence çok güzeldir.

Sonrasında uçan balonlar alıyoruz. Ve bunu odanın çeşitli yerlerine;  yoğun olarak masanın etrafına doğru konumluyoruz. ve bu balonlardan ip sarkıtarak hepsine güzel güzel fotoğraflarımızı asıyoruz. ( isteğe göre fotoğrafların arkasına minik minik güzel sözler de yazılabilir. )

Evde Sürpriz

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık